pá 20. 5.

|

Javorník

DRUIDSKÁ ŠKOLA KRAJINNÉ ENERGIE

Druidská škola krajinné energie představuje unikátní studium vedoucí k poznání sebe a Přírody.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
 DRUIDSKÁ ŠKOLA KRAJINNÉ ENERGIE

Čas a místo

20. 5. 18:00 – 22. 5. 16:00

Javorník, bude sdělana přihlášeným

O události

úvodní Tajemství druidů Zdena Živa

14.  ročník Druidské školy krajinné energie začíná úvodním víkendovým  šumavským setkáním nazvaným Tajemství druidů. Je určeno i těm, kteří pak  ve studiu druidského učení zatím nechtějí pokračovat, ale stačí jim  získat základní znalosti o energii míst, práci s menhiry, přírodních  bytostech a podobně.

Začátek setkání je v pátek 20.5.2022 závěr neděle odpoledne 22.5.2022.

Druidská  škola krajinné energie představuje unikátní studium vedoucí k poznání  sebe a Přírody. Setkání školy probíhají na nejrůznějších místech síly  České republiky, mají však přesný postup a řád. Každé setkání totiž  umožňuje prohloubení vnímání, schopností a je to také mimo jiné dáno  charaktery vyzařování energetických míst síly, která v rámci školy  navštěvujeme. Proto je tak důležité vybrané pořadí míst i to, co se na  každém setkání dělá, čím se pod vedením zkušených druidů-učitelů  prochází, a také doba během roku, kdy se to dělá.

Ten nadhled, jak  a s jakým cílem je Druidská škola krajinné energie připravena, přichází  často až po jejím absolvování, kdy se adept může ohlédnout za vším, co  mu škola během dvou let přinesla a jak se změnil – a také jak se změnil k  lepšímu i jeho osobní život. Součástí školy je mimo jiné také práce na  otevírání srdce a „domácí“ studium. To je důležité, protože setkání v  rámci školy je jen několik v roce, a získané znalosti a schopnosti je  potřeba rozvíjet. Informace ke studiu jsou samozřejmě součástí školy.

Těším se na setkán