pá 26. 7.

|

Šumava

DRUIDSKÁ ŠKOLA KRAJINNÉ ENERGIE 26.7. - 28.7. úvodní Tajemství druidů Zdena Živa

11. ročník Druidské školy krajinné energie začíná úvodním setkáním nazvaným Tajemství druidů – které je určeno i těm, kteří pak ve studiu druidského učení zatím nechtějí pokračovat, ale stačí jim získat základní znalosti o energii míst, práci s menhiry, přírodních bytostech a tajemstvích krajiny.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
DRUIDSKÁ ŠKOLA KRAJINNÉ ENERGIE 26.7. - 28.7. úvodní Tajemství druidů Zdena Živa

Čas a místo

26. 7. 2019 18:00 – 28. 7. 2019 16:00

Šumava, Šumava

O události

Druidská škola ´19

Druidská škola krajinné energie představuje unikátní studium vedoucí k poznání sebe a Přírody. Setkání školy probíhají na nejrůznějších místech síly České republiky, mají však přesný postup a řád. Každé setkání totiž umožňuje prohloubení vnímání, schopností a je to také mimo jiné dáno charaktery vyzařování energetických míst síly, která v rámci školy navštěvujeme. Proto je tak důležité vybrané pořadí míst i to, co se na každém setkání dělá, čím se pod vedením zkušených druidů-učitelů prochází, a také doba během roku, kdy se to dělá. Ten nadhled, jak a s jakým cílem je Druidská škola krajinné energie připravena, přichází často až po jejím absolvování, kdy se adept může ohlédnout za vším, co mu škola během dvou let přinesla a jak se změnil – a také jak se změnil k lepšímu i jeho osobní život. Součástí školy je mimo jiné také práce na otevírání srdce a „domácí“ studium. To je důležité, protože setkání v rámci školy je jen několik v roce, a získané znalosti a schopnosti je potřeba rozvíjet. Informace ke studiu jsou samozřejmě součástí školy.

V letošním roce, který astrologicky přeje novým duchovním začátkům, to bude už 11. ročník Druidské školy krajinné energie. V posledních letech se objevilo několik průvodců po energetických místech, kteří se zaštiťují jménem úspěšné Druidské školy krajinné energie a své výpravy nazývají „druidská škola“. To je v pořádku, většina z nich je navíc absolventy DŠKE a my v Kruhu druidů jsme vděční za to, že zájem o poznání přírody a její energie vzrůstá. Uvádíme to jen z toho důvodu, že originální škola pod patronací zapsaného spolku druidů ČR KRUH21 je jen jedna, přestože má několik učitelů. Je úspěšná právě proto, že dodržuje jistý systém vycházející ze znalosti dávných druidů, což ve výsledku leckdy vede k osvícení a poznání – a co návštěva jednotlivých, byť zajímavých energetických míst, nemůže poskytnout.

11. ročník Druidské školy krajinné energie začíná úvodním setkáním nazvaným Tajemství druidů – které je určeno i těm, kteří pak ve studiu druidského učení zatím nechtějí pokračovat, ale stačí jim získat základní znalosti o energii míst, práci s menhiry, přírodních bytostech a podobně. Víkendové Tajemství druidů vedené Aladinem začalo v silové oblasti Šumavy v pátek večer 26. dubna, Tajemství druidů vedené Františkem začalo o týden později, 3. května.Tajemství druidů vedené Zdenou Živou začíná v období svátku Lughnasad 26.července. Bližší informace a přihlášky k tomuto víkendu zde (aladins@centrum.cz). Podrobnosti k pokračování DŠKE (aladins@centrum.cz), nebo (frantisek.mlcici@gmail.com) nebo Zdena Živa (info@zivazmena.cz)

KRUH21

Inforamce o ubytování budou sdělené přihlášeným zájemcům.

Těším se an Vás

Zdena Živa

Vstupenky

Cena

Kusů

Celkem

 • Akce Druidi

  CZK 2,700

  Těším se na vás na Šumavě Zdena Živa

  CZK 2,700

  0

  CZK 0

Celkem

CZK 0

Sdílet událost