ne 18. 8.

|

Libice nad

Libuše - odkaz v krajině - III

Prožitkové vycházky po stopách kněžny Libuše v Polabí a v Praze. Kde všude se můžeme setkat s odkazem druidky, hadačky, kněžky Libuše a její družiny? Pojďme společně nahlédnout do míst spojených s věděním Libuše a její družiny.

Registration is Closed
See other events
Libuše - odkaz v krajině - III

Čas a místo

18. 8. 2019 10:00 – 17:00

Libice nad, 289 22 Lysá nad Labem, Česko

O události

Libuše a její odkaz v krajině

Prožitkové vycházky po stopách kněžny Libuše v Polabí a v Praze.

Kde všude se můžeme setkat s odkazem druidky, hadačky, kněžky Libuše a její družiny?

Pojďme společně nahlédnout do míst spojených s věděním Libuše a její družiny.

Projdeme místa spojená s magií a rituály dávných kněžek, odhalíme kouzlo krajiny, připravíme a prožijeme rituály spojené s odkazem tradic našich předků.

V celém cyklu se můžete těšit na Lysou nad Labem, Rozkoš s Libušiným jezírkem, hrad Mydlovar, Libušinu kuchyňku, Libické hradiště, magický kopec Oškobrh, Vyšehrad, Libušina studánku.

18.8.2019 v neděli před úplňkem ve Vodnáři se sejdeme v 10:00 v Libici nad Cidlinou před Obecním úřadem, půjdeme na Libické hradiště, na Libušinu kuchyňku a pokračovat budeme na magický kopec Oškobrh, kde putování s Libuší zakončíme. Vezměte si s sebou buben, rozloučení ukončíme rituálem s bubnováním.

Místo setkání ZDE Libice nad Cidlinou před obecním úřadem.

S sebou si vezměte vhodné oblečení na celý den. Vycházku zakončíme koupáním, vezměte si ručník a plavky. Vhodné je s sebou mít pití a jídlo dle své potřeby. Vhodné je oblečení v bílé, červené, nebo tmavé barvě, pro ženy dlouhé sukně, vykuřovadla, rituální předměty, kamínky, voda ve skleničce z vaší studánky, řeky v okolí.

Příspěvek na organizaci 550 Kč pro předem přihlášené, na místě 650 Kč

(platby po dohodě na účet a nebo na místě)

Těším se na Vás Zdena Živa

Navštívit můžete také další vycházky:

14.7.2019 v neděli před úplňkem v Kozorohu se sejdeme v 10.00 v Lysé nad Labem v zámeckém parku, pokračovat budeme auty do obce Rozkoš k Libušině jezírku a hradu v Mydlovarském luhu - více informací

31.7.2019 ve středu před novem ve Lvu se sejdeme v 18:00 v Praze, na zastávce tramvaje Podolská vodárna a pokračovat budeme pěšky na Vyšehrad - více informací

Vstupenky

Cena

Kusů

Celkem

 • Libuše - Libice nad Cidlinou

  550,00 Kč

  Při rezervaci je váš příspěvek 550 Kč. Platba po dohodě na účet a nebo na místě.

  550,00 Kč

  0

  0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost