top of page

Jsem

Zdena Živa

Vaše průvodkyně světem rituálů a tradic

Podstatou rituálů a tradic je transformace, přechod, změna. Přechodové a transformační rituály jsou různorodé a mají spoustu podob. Jsou nabité odvahou, emocemi, odevzdáním, štěstím a někdy také pokorou, smutkem, obavou z neznáma. Jsem tady, abych stála při Vás právě v tyto magické momenty, abych Vás provedla rituálem, který umožní vaše sebepoznání, připraví vás na další fázi vašeho života, vaší cesty.

Tvořím prostor, ve kterém spojuji tradice našich předků spojené s během života a přírody, s dovednostmi a vědomostmi nasbíranými na mé cestě životem za poznáním a osobním rozvojem. Spojuji tradice, mýty, legendy, historii, zkušenosti, prožitky.  To je Živá Změna - prostor pro setkávání a sdílení.       

Živá Změna

Změna je cesta k cíli

Respektuji druidskou tradici s úctou k přírodě, duchům místa, k energii země a krajiny. Zjišťuji, co nám zůstalo z pohanských zvyků do dnešní doby o svá poznání se ráda dělím. Začleňuji zpět do svého života zvyky a rituály našich předků. Poznání tradic předků sdílím s ostatními při mých oslavách slunovratů a rovnodenností. Já Zdena Živa a můj projekt Živá Změna - prostor pro setkání a sdílení, jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vzpomenout si na to, co je pro nás přirozené, co je nám vlastní, co nám dělá radost, co nás činí šťastnými.

V Živé Změně pro vás propojuji světy, ze kterých můžeme čerpat moudrost, zkušenosti, poznání, klid a inspiraci pro vlastní růst.

 

S láskou

Zdena Živa

Chcete mě poznat blíž?

Kontaktujte mne, ráda se s vámi setkám.

  • Instagram sociální Icon

Potkejme se na instagramu

  • White Facebook Icon

Potkejme se na Facebooku

+420 722 636 654

Koho vám mohu doporučit

Zbyněk ALADIN

Druidská škola krajinné energie

Druidská Akademie

Semináře, setkávání, radost

Read More >

KRUH21 z.s.

KRUH21 – spolek druidů

Read More >
bottom of page